*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

השכרת רכב יוקרה באיטליה

השכרת רכב יוקרה באיטליה

החלטתם לטוס לאיטליה? נוחתים בשדה התעופה ומשם אתם צריכים להתחיל בטיול שלכם לאורף חבל טוסקנה. הפתרון האידאלי ביותר הינו לשכור רכב מאחת התחנות הנמצאות בשדה התעופה פומצינו שברומא ומשם בקלות רבה לנווט אל היעד הבא שלכם. תהליך ההשכרה קצר מאוד ומאפשר לכם לשכור כל רכב שתרצו ולהנות מטיול מהנה המשלב נופים מיוחדים, אוכל טוב וחווית נהיגה.

 

רכבי יוקרה להשכרה באיטליה

דרכנו תוכלו להזמין כל רכב בכל קטגוריה שתבחרו. קיימים מספר אופציות לרכבי יוקרה, המשפחה המוכרת והמיוחדת כמובן הינה אלפא - רכב איטלקי מדהים המזכיר במראו החיצוני והפנימי פרארי, רכב מעט נוקשה אך מאפשר לכם להרגיש מהי אחיזה טובה של רכב איטלקי מרהיב. לאלפא מספר אפשרויות האחת אלפא ג'ולייה רכב מנהלים סלון המספק הספק רב למנוע עם ביצועים מרשימים. אפשרות נוספת הינה אלפא סטליביו הדגם החדש של SUV רכב שטח יוקרתי ועוצמתי המשל נוחות מירבית, גובה, אחיזת כביש מושלמת ומראה עוצר נשימה. רכבים אלו נעים ממחיר ש 300 ש"ח ליום הכוללים את כל הביטוחים הנחוצים או בשפה המקצועית SUPER TP המבטיח לכם שקט נפשי לאורך כל הטיול מהדאגה האם יקרה משהו לרכב.

ביטוחים בזמן השהייה בחול

ביטוח לרכב הינו דבר נחוץ במיוחד, אם אתם מבצעים הזמנה ישירה במקום הנחיתה סביר להניח שיתנו לכם את הסיטוח המינימאלי והבסיסי אשר שומר עליכם במקרה של נזק בו אתם תשלמו השתתפות עצמית בלבד.

> אצלנו באן על הכביש לא מסתפקים בביטוחים בסיסיים במיוחד שאנו בחול ולכן קיימים מספר תוספות לביטוח הרכב אנו תמיד בזמן הזמנת     הרכב נבצע את הביטוחים המקסימלים אשר מבטלים את ההשתתפות העצמית כתוצאה מנזק כל שהוא.

> חשוב לדעת כי השתתפות עצמית משתנה בין רכב לרכב וכמובן שמדובר ברכבי יוקרה לא כדאי לקחת את הסיכון.

> מגוון ענק של רכבי יוקרה מפוארים הממוקמים בפריסה ארצית רחבה ומאפשרת לכם לקחת רכב מעיר אחת ולהחזירה בעיר אחרת.