*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

אודי A4

נפח מנוע: 1395 סמ"ק
כ"ס/ סל"ד: 5000-6000 /150
צריכת דלק:20.4 ק"מ/ ליטר

אודי A4

אאודי מציגה את הדור החדש של דגם A4 המגיע לאחר הדור הקודם, שהוצג בשלהי 2007. עם רצפה חדשה לחלוטין ומערכת הנעה מהמשוכללות בעולם, ניתן לראות כי נעשתה כאן קפיצת מדרגה רצינית. מבחינת היצע המנועים, ניתן למצוא כאן שלל דגמים אשר נעים בין טורבו-בנזין 1.4 סמ"ק לטורבו סולר 3.0 סמ"ק, והבחירה תהיה בידי הצרכן.

עבור מי שמחפש רכב למהלך שהותו באיטליה, הרי שמדובר באחד מהפתרונות האיכותיים לניידות. במדינה ניתן לחזות בשלל שטחים, אליהם ניתן להגיע באמצעות כלי תחבורה פרטי. הפתרון המומלץ עבור תיירים רבים, הנו שכירת רכב שיצליח לעמוד במשימת הטיול אל שלל האתרים המעניינים בערים השונות במדינה.

אנו מוצאים את עצמנו במרדף אחר הניידות גם בארץ, ואילו באיטליה יהיה זה נפלא להכיר במעט את הכבישים באירופה. אאודי A4 מציג בפני כל דורש חוויה עוצמתית, אשר תשאיר חותם לעוד שנים רבות. אין עוד סיבה להתפשר בנסיעה הקרובה שלכם לאיטליה, כשכעת מוצעת אפשרות הניוד הטובה ביותר.

המשקל הכללי שצנח ב120 ק"ג לעומת הדור הקודם, ותא הנוסעים המאובזר אשר מציע מכל הטוב בקטגוריה, מבטיח לנו איכות גבוהה במיוחד בעת שהותנו על הכביש. הטכנולוגיה מאפשרת לנו להכיר את לוח המכוונים הדיגיטלי, המאפשר הצגה נעימה יותר לעין.