*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

מרצדס B Class

נפח מנוע: 1595
כ"ס/סל"ד: 5000-5300/122-156
קמ"ש: 190-220

מרצדס B Class

 דגם זה מבית מרצדס מביא את כל הטוב שבמכונית מיניואן איכותית. מצויד בצמד מנועים בעלי מערכת רובוטית דו מצמדית, שהינה בעלת 7 הילוכים. הדבר מאפשר להעביר את הכוח לגלגלים קדמיים, ובכך להביא לתנועה חלקה יותר על הכביש.

הדגם המפואר מאפשר שליטה על סכנות האורבות בכביש, וזאת בזכות מערכת בטיחות משוכללת. במהלך הטיול לאיטליה אתם תוכלו לחוות הרבה מאוד שטחים פתוחים בהם ניתן לעבור באמצעות כבישים צדדיים. הנסיעה הארוכה לעיתים, יכולה להביא לעייפות ולכן ברכב זה ניתן ליהנות ממערכת התרעה על עייפות נהג, סכנת התנגשות, מערכת לניתור שטחים מתים. האפשרות הזו תבטיח את האיכות הנדרשת, ותעניק לכל דורש את הפתרון הרלוונטי עבורו.

מותג מרצדס יבטיח לכם את האיכות הגבוהה לה אתם דורשים, ואם אתם מעוניינים להביא את עצמכם לכדי ביטוי באמצעות נסיעה זוגית או משפחתית, דגם B CLASS יעשה את העבודה הטובה ביותר למענכם. העיצוב הפנימי של הדגם הספציפי משדר יוקרה ונוחות גבוהים למדי. הנהג ייהנה מתנוחת נהיגה ברמה גבוהה, ואילו הנוסעים יזכו למושבי איכות וציוד נלווה מהמשוכללים כיום.

הטיול שלכם בארץ המגף יוכל להיות מעניין יותר, כשגם על הכביש ניתן יהיה לחלוק את החוויות הכלליות מהבילוי. לרכב יש את האפשרות להיות חלק בלתי נפרד מההווי המשפחתי ואנו מעוניינים למצות אותה באמצעות מרצדס B CLASS.