*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

אופל אסטרה

נפח מנוע:1.4
כ"ס/סל"ד: 5000-5600/150
קמ"ש: 210

אופל אסטרה


רכב חדש המציע גרסה שמטרתה לתפוס נתח שוק של פלקסווגן גולף. היא מציגה מפרט איכותי מאוד כבר מהפעם הראשונה שפוגשים בה. רצפה חדשה מעניקה איכות בניה טובה ובלתי מתפשרת, והנעה חדשנית מהרמות הגבוהות בעולם. באיטליה נוהגים לבצע טיול זוגו או משפחתי, והרכב הזה הוא חסכוני גם מבחינת דלק. אנו מעוניינים לספק עבורכם את האווירה המקסימלית, אשר תתרום לחוויה יוצאת דופן בכל נסיעה.

הרכב מתאים לזוגות, משפחות ויחידים ומספק את אשר מצפים ממנו ומעבר לכך. אם אתם מעוניינים בחוויה עוצרת נשימה מרכב המגיע בתצורה חדשה לגמרי, הרי שאופל אסטרה יהיה הפתרון המושלם. טיסה לאיטליה נעשית ברובה במטרה לענות על צורך הנאה וחופשה, כך שמשפחות רבות יכולות ליהנות מאמצעי הניוד המושלם.

באיטליה אתם צריכים למצות את החלקים המעניינים, המרוחקים בדרך כלל מאזור המרכז. לכן חובה עליכם למצוא את הרכב המתאים ביותר, אשר יהיה אמון להצלחת הטיול שלכם. הסוכרייה מבית אופל הוכיחה כבר שנים רבות, שאין כל סיבה לחפש משהו אחר.

יכולת תפעול מנצחת
אופל אסטרה עושה שימוש באמצעי תפעול מהמשוכללים בעולם. את תא הנוסעים תלווה מערכת המשלבת מסכי מגע מתקדמים, לנוחות מקסימלית. אם אתם מעוניינים ברכב אשר יבצע את העבודה ביעילות בכל זמן שתידרשו לו, הרי שכאן יש לכם את האפשרות הטובה ביותר.

באיטליה אתם בהחלט זקוקים לרכב אמין וטוב, אשר יספק את התוצאה המקסימלית. נסיעה בכבישים הרבים במדינה, יצריכו נוחות נסיעה גבוהה וכן עצמה בה מתהדר רכב זה. תוכלו להרגיש בטוחים על הכביש לאורך כל הדרך, ולהבין מדוע בוחרים אלפי אנשים מדי שנה במותג האירופאי שכבש את העולם.