*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

אופל מריבה

נפח מנוע: 1364
כ"ס / סל"ד: 4200-6000 / 120
קמ"ש: 185
זיהום אוויר: קבוצה 11
צריכת דלק: 13.8 ק"מ / ליטר

אופל מריבה

מריבה היא מיניוואן מבית קונצרן המכוניות אופל, אשר מציג בפנינו עולם מיוחד ושונה ממה שהכרנו. עם דלתות אחוריות הנפתחות הפוך מהמקובל בזווית של 90 מעלות, ניתן לצאת ולהיכנס ביתר נוחות. הפטנט הייחודי מאפשר את כל מה שרצינו, אבל לא באמת העזנו לבקש.

בעת הנסיעה שלנו לטיול באיטליה, נוכל לבחור את הרכב אשר ילווה אותנו. אם נרצה לטייל כזוג, וגם עבור חופשה עם כל בני המשפחה, אופל מאריבה יעניק את הפתרון המושלם ואת האפשרות לצאת מחוץ לקופסה.

תא הנוסעים מאפשר מרווח נוח יותר לרגלי הנוסעים, באמצעות מסילה אותה ניתן להזיז קדימה ואחורה. תא מטען גדול בנפח 400 ליטר, מאפשר מרווח נוח במיוחד ואפשרות אידיאלית לצאת לטיול עם כל הציוד לו זקוקים. דגם זה מאפשר ביצוע של איכות נסיעה, המתאפשרת בזכות בניה נכונה ויכולות התנעה יוצאות דופן. כך ניתן לשמור על צבירת חוויות גם בהיותנו על הכביש, ולצרף אותם כחלק בלתי נפרד מהאטרקציות בעיר.

צריכת הדלק אינה נמוכה, אך נסבלת בהחלט. עבור מי שמעוניין למתג את עצמו כמי שהולך נגד הזרם, רכב זה יענה על הציפיה מכל כיוון אפשרי. אופל היא בחירה המציינת רמה גבוהה, ואילו לנופשים באיטליה פרמטר זה הוא חשוב מעין כמוהו, ואולי החשוב מכולם.