*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

במוו סדרה 1

נפח מנוע: 1598
כ"ס / סל"ד: 4800 / 177
קמ"ש: 222
זיהום אוויר: קבוצה 3, קבצה 6 (תלוי בתצורה)
צריכת דלק: 20.8 ק"מ / ליטר

במוו סדרה 1

במוו מציגה את הדבר הבא, עם דור חדש של סדרה 1 המוכרת לכל. המכונית שעברה שדרוג משמעותי, נראית גדולה הרבה יותר מאשר בגרסתה הקודמת. מדובר על רכב קומפקטי מקונצרן רכבי היוקרה המוביל בעולם, שמשדר לנו איכות גבוהה בכל דגם.

ניתן ליהנות מהאיכות הגבוהה בעת טיול באיטליה. חשוב מאוד להבין את הקונספט הכללי. מה שאנו מעוניינים להשיג מטיול שכזה, מצוי ברצונות האישיים שלנו. היכולות הכלכליות משפיעות אודות הרכב אותו נשכור בסופו של עניין. בעת בחירה בדגם זה של במוו, אנו נרצה להעניק לעצמנו חוויה כוללת, אשר מקורה במקסום חוויות.

המטרה הסופית הנה לצבור חוויות בעודנו על הכביש, ורכב יוקרה אשר לא תמיד מצליחים לרכוש, יכול להוסיף לשק החוויות הכולל. תא נוסעים בעל ציוד עשיר יוביל כל נוסע ליהנות מהנסיעה, ואילו תא מטען יאפשר לקחת את כל הציוד הנחוץ. איטליה שופעת אזורים ואתרים קסומים אליהם מומלץ להגיע בתחבורה ציבורית. הבחירה במותג ודגם מהשורה הראשונה בעולם, תעצים את הנסיעה ותגשים לנו עוד חלק ממה שחשוב לחופשה שלנו.

טיול משפחתי או ירח דבש חלומי, בכל הרכב נוכל ליהנות באופן מושלם מנסיעה מיוחדת במינה. תכנון המסלול יתבצע מראש באמצעות מדריך או על פי המלצות, ורצוי למצות את היום בנסיעה לכמה שיותר אתרים מעניינים. סדרה 1 מבית קונצרן רכבי היוקרה המוביל עושה זאת שוב, והפעם בגרסה חדשה לדגם מוכר.