*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

וולוו S80

נפח מנוע: 1595
כ"ס / סל"ד: 180 / 5700
קמ"ש: 225
צריכת דלק: 13.5 ק"מ/ ליטר
זיהום אוויר: קבוצה 14

וולוו S80

מותג היוקרה וולוו מציג לנו איכות גבוהה גם בדגם הנוכחי, הממשיך את רמת העיצוב של קודמו בסדרה. טיול לחו"ל מצריך לעיתים שכירת רכב לצורכי ניידות, כשאנו מעוניינים להביא בחשבון אך ורק רכבים רלוונטיים. דגם S80 הוא קודם כל רכב בעל מראה איכותי לעיניים, עם הקפדה על כל פרט ולו הקטן ביותר.

אם אתם מעוניינים ברכב אמין עבור המסע המשפחתי שלכם לאיטליה, הכולל תא נוסעים מרשים ומכובד, הרי שדגם זה יענה עבורכם על כל הציפיות. עם שלל אפשרויות מפנקות במיוחד ניתן להגיע לכל מקום, ואף ליהנות מחוויה על הכביש.

לשכור רכב מסוג וולוו פירושו ללכת על בטוח. מבחינת מבחני אמינות, עיצוב, פתרונות הסעה מתקדמים והרבה מאוד איכות ניתן לומר שהחוויה תעלה על כל דמיון. איטליה שופעת באתרי טבע מעניינים ומרגשים, אשר עושים שמות בכל הקשור לטיול מהנה עם כל בני המשפחה. בחירה באמצעי ניוד בטוח ויעיל, יוביל אותנו לכדי שדרוג המסע, והגעה נכונה לכל מקום בו נבחר לבקר.

אמצעי תחבורה יעיל ביותר הוא זה אשר יעניק לנו חוויה כוללת, מבלי שנצטרך להתאמץ להשיגה. תא נוסעים גדול ומרווח, וכן נוחות נסיעה מקסימלית, יובילו כל אחד לכדי מיצוי היטב של השטחים המרתקים באיטליה. וולוו S80 הוא הבחירה הטובה עבור מי שמאס ברכב בינוני ומחפש לעצמו איכות ויוקרה.