*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

מרצדס A Class להשכרה

נפח מנוע: 1595-1991
כ"ס/סל"ד: 5000-6000/122-381
קמ"ש: 202-250

מרצדס A Class להשכרה

 הדגם המפואר מבית מרצדס מספק לנו שלל חוויות מרגשות ומעניינות. עם כל מה שפותח לנו את הדלת לעבר עתיד יפה יותר, נצליח לעמוד במשימה ולטייל באיטליה עם סטייל אחר. רכב מהסוג הספציפי יבטיח לנו את כל מה שאנחנו באמת זקוקים לו מטיול זוגי, משפחתי או הרבה מעבר לכך.

מותג מרצדס ידוע כיוקרתי במיוחד, ומספק הרבה מאוד הנאה לנוהגים בו. הטיול לאיטליה יכול להיעשות בסטייל, ולהבטיח לכם שעות רבות של הנאה בלתי מתפשרת. הדגם החדשני והמפואר מציע לשוכרים רצפה חדשה לחלוטין, ואפשרות ליהנות מכל השלולים המתקדמים ביותר. המסע שלכם בעיר המגף יתחיל עם רכב המקנה הרבה יותר מכפי שיכלתם לדמיין.

פנים הרכב מושפע מבחינת העיצוב מהדגמים הספורטיביים של מרצדס, אשר יבטיח לנו איכות גבוהה במיוחד. כיאה לרכב ספורט ניתן לבחור בתיבה רובוטית דו מצמדית או בידנית. למעוניינים ברכב המשדר איכויות בלתי פוסקות, מומלץ לשים דגש על דגם זה, המציג יכולות גבוהות ברכב קומפקטי יחסית. האיכות הגבוהה של מרצדס נשמרת ואנו נהנים מחוויה עוצרת נשימה במהלך השהות שלנו באיטליה.

דגם A CLASS של הקונצרן המוכר והיוקרתי, יפגיש אותנו עם כל מה שחדש בתחום, ומציג כמו תמיד איכויות גבוהות. מי שמעוניין לשכור רכב שיספק לו הנאה בטוחה, יוכל בהחלט למצוא את מבוקשו בדרך הטובה ביותר.