*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

מרצדס C Class

נפח מנוע: 1595-1991
כ"ס/סל"ד: 5300-6000/156-211
קמ"ש: 223-250

מרצדס C Class

דגם זה מבית מרצדס מביא את כל הטוב שבמכונית מיניואן איכותית.
מכונית הסלון הקטנה מבית מרצדס, מציגה עיצוב מרשים ויכולות גבוהות במיוחד. המראה מזכיר באופן ברור את ספינת הדגל של היצרנית, דגם הs שהינו מוביל באיכויות הגבוהות. שימוש נכון באלומיניום הופך את הדגם לקל יותר, ביחס לדור הקודם, תוך השלה של 100 ק"ג מהמשקל הסופי של הרכב.

קונצרן הרכבים המוכר מבית מרצדס, מצליח להפתיע אותנו בכל פעם מחדש עם רכבים באיכות בניה יוצאת דופן. תא נוסעים מפנק במיוחד, המציע שלל אפשרויות לנסיעה ברמת גימור גבוהה. יחידות ההנאה עושה שימוש בשלוש האפשרויות אשר קיימות בשוק: בנזין, דיזל והיברידי. מרצדס מציעה לקהל לקוחותיה ליהנות מדגם בעל עיצוב מהיפים בקטגוריה, אשר מספק חוויית משתמש יוצאת דופן.

במהלך טיול לאיטליה חשוב מאוד לבחור את הרכב הנכון ביותר, שיאפשר לבצע בצורה נכונה את הפעילות הנחוצה לנו באחת מערי המדינה. שפע של שטחים פתוחים ברמה שרובם רחוקים ממרכזי הערים, מצריכים נסיעה ברכב שנשכר במיוחד למען מטרה זו. את הדרך עדיף יהיה לעשות בסטייל, עם רכב שיציע את כל הטוב שאפשר.

מרצדס C CLASS הוא הפתרון הטוב ביותר, אשר נותן תמורה מקסימלית למחיר אותו אנו משלמים. חיסכון רב בדלק בזכות מערכת משוכללת לבחירת תכניות נהיגה, המשנות את תגובות מערכת ההנעה בצורה משמעותית. יכולת אחיזה גבוהה של ההגה מאפשרת עליה ברמת הביטחון.