*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

מרצדס E Class

נפח מנוע: 1991
כ"ס / סל"ד: 184 / 5500
קמ"ש: 223
צריכת דלק: 16.8 ק"מ / ליטר

מרצדס E Class

רכב היוקרה המוביל בתחומו מבית היצרנית המוכרת בעולם, מציג יכולות גבוהות וכן עיצוב מרשים שעבר שדרוג בתקופה האחרונה. עבור מי שמחפש רכב בעל נוכחות גבוהה, מדובר בפתרון הטוב ביותר ביחס לכל מה שמוכר בתחום. טיול מעבר לים נועד לממש צרכים אישיים, הנובעים מרצון להתנתק משגרת היום. לצורך טיול באיטליה, נהוג לשכור רכב במטרה לממש את הזכות לצפות באתרים המובילים במדינה.

את הטיול נהוג לבצע עם כל בני המשפחה, ולצבור חוויות גם בעת השהות על הכביש. מרצדס E CLASS ידאג לכל מה שנחוץ מבחינת נוחות ואיכות נסיעה, כך שבאמת לא יהיה צורך לבקש יותר. תא מטען גדול מאוד, יאפשר לקחת עמנו את כל מה שאנו זקוקים לו לצורך השהות מחוץ לבית, ואם אנו מתכננים לשנות בת מלון במהלך הטיול זה ישרת אותנו נאמנה.

עבור טיול באווירה אחרת, מומלץ לבחור ברכב הנכון ביותר, אשר יספק לנו בדיוק את מה שאנחנו באמת מחפשים. את ההבטחה לגבי איכות החומרים, זוכים לקבל במותג היוקרתי המוכר לכל. אנו מעוניינים בכל מה שיעשה לנו ולבני המשפחה שלנו, את ההתנתקות המושלמת מחיי השגרה. בידכם יש את הכוח לבחור בכל כלי תחבורה שעשוי לשרת אתכם, ואם בכוונתכם להשקיע בחופשה המשפחתית מומלץ שתבחרו מרצדס.