*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

פולקסווגן גולף

נפח מנוע: 1198-1390
כ"ס/סל"ד: 5000-6000/122-150
קמ"ש: 192
זיהום אוויר: קבוצה 4 – קבוצה 7

פולקסווגן גולף

הרכב הוותיק ביותר מבין כלל הרכבים המוצעים להשכרה כיום, הוא דגם הגולף של פולקסווגן. המראה שומר על הקו העיצובי אשר הנחה את כל הדורות הקודמים, וכן עושה שימוש בפלטפורמת MQB אשר משמשת דגמים רבים מבית היצרנית.

לטיול שלכם בארץ המגף עדיף יהיה להסתמך על איכות. נראה כי פולקסווגן שמה דגש רב על הפרטים הקטנים, אשר הופכים את הכל לחגיגה של ממש. אם אתם מחפשים את הרכב הנכון למהלך השהות שלכם באיטליה, הרי שתוכלו למצוא את הפתרון באמצעות רכב זה.

חוויית הנהיגה שופרה ומעתה ניתן ליהנות מתנוחה הרבה יותר נוחה. תא הנוסעים משדר יוקרה גבוהה, והמנועים מספקים ביצועים מעולים. דגם הגולף מצליח להיות חסכוני אודות לטכנולוגיית blue motion אשר מאפשרת גם לעלות דירוג ירוק.

במהלך המסע שלנו לארץ המגף, אחד מהדברים החשובים יהיה הצורך למצוא פתרון, אשר יעניק מענה הולם לנו ולבני המשפחה. הצרכים הם בעיקר ניידות, שתתווסף אל תוך תא מטען מרווח במיוחד. על מנת ליהנות מביצועים מעולים, ועם זאת לא להתפשר בעניין החיסכון, דגם זה מבית פולקסווגן יעניק באופן מושלם את מה שהצרכן הממוצע חייב לעצמו.

איטליה מתאימה לטיול משפחתי בין כל האתרים היפים ביותר. מיצוי הטיול באמצעות רכב איכותי, הוא קריטי להצלחתו ולכן לא נרצה לבחור בסתם עוד דגם סתמי. באפשרותנו למצוא את כל הפתרונות האיכותיים ביותר, ברכב מסוג פולקסווגן גולף.