*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

פיאט 500L

נפח מנוע: 1248 או 1368
כ"ס / סל"ד: 3500 / 85 או 6000 / 95
קמ"ש: 165-170
זיהום אוויר: קבוצה 8 או קבוצה 15
צריכת דלק: 23.8 ק"מ / ליטר

פיאט 500L

מיקרוואן מרווח ומושקע לגרסת ה500 של המותג הצרפתי פיאט. מדובר על רכב בעל נוכחות צעירה במיוחד, המספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בלי יותר מדי תוספות. בשונה מגרסת ה500, בגרסה הנ"ל ניתן לאכלס 3 נוסעים בתא האחורי. הדבר מתאפשר בשל המרווח והנוחות, כפי שנלקחה מפונטו גרנדה.

את הנוחות הגבוהה אותה ניתן למצוא ברכב זה מבית פיאט, אנו מביאים בחשבון באופן יומיומי. כאשר ניתנת לנו האפשרות לצאת ולכבוש את העולם הגדול, נבחר לשכור רכב אשר ישרת תחילה את הרצונות והשאיפות שלנו. אם אנחנו נרצה בנוחות של כל בני המשפחה, ובמותג איטלקי בארץ המקור, הרי שדגם זה הוא בגדר הגשמת שאיפות.

נוחות מקסימלית מאפשרת הצלחה בכל משימה, לרבות במשא אל ארץ המגף. באיטליה ניתן למצות את המונח טיול, ולהוביל כל אחד לכבוש את היעד באופן המושלם. יש לנו את האפשרות להכיר את הרכב ממותג הבית באיטליה, וליהנות ממנו עם כל המשפחה. במדינה זו חשובה הניידות להצלחתו של כל טיול, ודגם זה מבית פיאט הוא אחד מהמובילים בישראל.

הרצון להתנתק משגרת היום טבוע בתוכנו, ואנו מעוניינים לשבור את היום יום בעזרת נסיעה לאחד מהיעדים המובילים מעבר לים. איטליה בשילוב כל בני המשפחה שלנו, יבטיח את האיכות לה אנו זקוקים, וכן הפוגה מעניינת. בחירה דווקא ברכב ממותג איטלקי, יעניק לנו יתרון בעת השהות בארץ המגף.