*5238
 

השכרת רכב באיטליה. המחירים הכי משתלמים, השירות הכי טוב!

*
*
*
*

פיג'ו 5008 להשכרה

נפח מנוע: 1598
כ"ס/סל"ד: 6000/165
קמ"ש: 195
זיהום אוויר: קבוצה 10
צריכת דלק: 13 ק"מ/ ליטר

פיג'ו 5008 להשכרה

הרכב מבית קונצרן הרכב הצרפתי, מספק לנו את אחיו התאום הלו זהה של סיטרואן C4 פיקאסו. עם תיבת 6 הילוכים אוטומטית, נוחות נסיעה בתא הנוסעים ואבזור מודרני, ניתן להפוך כל טיול לחוויה של ממש. אם אתם משפחה בת 7 נפשות, זהו הדגם אשר יתאים לכם לנסיעה.

איטליה מביאה אלינו שלל מקומות ואתרים, אליהם ניתן להגיע באמצעות שכירת רכב. אנו מעוניינים לבחור במה שיספק את הצרכים שלנו, בהתאם להרכב עמו נבחר לטוס לארץ המגף. זוגות, משפחות ואפילו יחידים יוכלו לעשות שימוש בדגם זה מבית פג'ו, אך הייעוד העיקרי שלו הוא משפחתי.

במידה ומעוניינים לקחת ציוד רב, ולשמור על איכות נסיעה גבוהה, ניתן לקפל את המושב האחורי. הרכב יעניק פתרון משפחתי לעד 5 נפשות, אשר ייהנו מציוד שישמש אותם לצורך המסע. אין ספק כי מדובר על חוויית נסיעה אשר תתחיל בעודנו מצויים על הכביש.

כאשר בוחרים את הרכב שיתלווה לטיול משפחתי, חשוב לשים את הדגש על המנוע. רכב זה מצויד במנוע טורבו דיזל, אשר מספק תפוקה גבוהה לצד חיסכון רב בעלויות. עבור נסיעות ארוכות באיטליה, מדובר במה שעתיד לשמור את החוויה לצד האפשרות לחסוך בעלות דלק. אתם מוזמנים להכיר את שעתיד להפוך את המסע שלכם לבלתי נשכח.